PONIEDZIAŁEK | |||||||||
Wyjazd z | Czemlewo-Janowo | godz. | kto | Gzin-Otowice | godz. | kto | Bolumin-Wałdowo Kr. | godz. | kto |
Czemlewa | 7.10 | III Gim., VI-VIII SP | Gzina | 7.10 | wszyscy | Boluminka | 7.10 | III Gim., VI-VIII SP | |
Janowa | 7.15 | Otowic | 7.15 | Wałdowa Kr. | 7.15 | ||||
Czemlewa | 7.30 | "0" i I-V SP | Dąbrowy Ch. do Z.Sz. Ostromecko | 7.20 | Boluminka | 7.30 | "0" i I-V SP | ||
Janowa | 7.35 | Wałdowa Kr. | 7.35 | ||||||
Otowice | 8.00 | IVb, IVc, Va, Vb, Vc, VIIIa SP | |||||||
Gzin | 8.05 | ||||||||
Czemlewo | 8.10 | ||||||||
Janowo | 8.15 | ||||||||
Wałdowo Kr. | 8.20 | ||||||||
Bolumin | 8.25 | ||||||||
Otowice | 10.00 | Ib, IIa SP | |||||||
Gzin | 10.05 | ||||||||
Czemlewo | 10.10 | ||||||||
Janowo | 10.15 | ||||||||
Wałdowo Kr. | 10.20 | ||||||||
Bolumin | 10.25 | ||||||||
Dąbrowy Ch. do Z.S. Ostromecko | 11.45 | Va, Vb SP | |||||||
Odwozy | |||||||||
Odwozy z Dąbrowy Ch. | |||||||||
do Janowa, Czemlewa | 12.45 | Otowic i Gzina | 12.45 | Bolumina i Wałdowa Kr. | 12.45 | ||||
do Janowa, Czemlewa | 13.40 | Otowic i Gzina | 13.40 | Bolumina i Wałdowa Kr. | 13.40 | ||||
do Janowa, Czemlewa | 14.35 | Otowic i Gzina | 14.35 | Bolumina i Wałdowa Kr. | 14.35 | ||||
Wszyscy | 15.30 | ||||||||
Ostromecko | 17.10 | ||||||||
WTOREK | |||||||||
Wyjazd z | Czemlewo-Janowo | godz. | kto | Gzin-Otowice | godz. | kto | Bolumin-Wałdowo Kr. | godz. | kto |
Czemlewa | 7.10 | III Gim., VI-VIII SP | Gzina | 7.10 | wszyscy | Boluminka | 7.10 | III Gim., VI-VIII SP | |
Janowa | 7.15 | Otowic | 7.15 | Wałdowa Kr. | 7.15 | ||||
Czemlewa | 7.30 | "0" i I-V SP | Dąbrowy Ch. do Z.Sz. Ostromecko | 7.20 | Boluminka | 7.30 | "0" i I-V SP | ||
Janowa | 7.35 | Wałdowa Kr. | 7.35 | ||||||
Otowice | 8.00 | Iva, Ivb, Ivc SP i III A Gimn. | |||||||
Gzin | 8.05 | ||||||||
Czemlewo | 8.10 | ||||||||
Janowo | 8.15 | ||||||||
Wałdowo Kr. | 8.20 | ||||||||
Bolumin | 8.25 | ||||||||
Otowice | 11.10 | IIb SP | |||||||
Gzin | 11.15 | ||||||||
Czemlewo | 11.20 | ||||||||
Janowo | 11.25 | ||||||||
Wałdowo Kr. | 11.30 | ||||||||
Bolumin | 11.35 | ||||||||
Dąbrowy Ch. do Z.S. Ostromecko | 11.45 | Ib, II SP | |||||||
Odwozy | |||||||||
Odwozy z Dąbrowy Ch. | |||||||||
do Janowa, Czemlewa | 12.45 | Otowic i Gzina | 12.45 | Bolumina i Wałdowa Kr. | 12.45 | ||||
do Janowa, Czemlewa | 13.40 | Otowic i Gzina | 13.40 | Bolumina i Wałdowa Kr. | 13.40 | ||||
do Janowa, Czemlewa | 14.35 | Otowic i Gzina | 14.35 | Bolumina i Wałdowa Kr. | 14.35 | ||||
Wszyscy | 15.30 | ||||||||
Ostromecko | 17.10 | ||||||||
ŚRODA | |||||||||
Wyjazd z | Czemlewo-Janowo | godz. | kto | Gzin-Otowice | godz. | kto | Bolumin-Wałdowo Kr. | godz. | kto |
Czemlewa | 7.10 | III Gim., VI-VIII SP | Gzina | 7.10 | wszyscy | Boluminka | 7.10 | III Gim., VI-VIII SP | |
Janowa | 7.15 | Otowic | 7.15 | Wałdowa Kr. | 7.15 | ||||
Czemlewa | 7.30 | "0" i I-V SP | Dąbrowy Ch. do Z.Sz. Ostromecko | 7.20 | Boluminka | 7.30 | "0" i I-V SP | ||
Janowa | 7.35 | Wałdowa Kr. | 7.35 | ||||||
Otowice | 9.00 | IVb, Va, Vb SP | |||||||
Gzin | 9.05 | ||||||||
Czemlewo | 9.10 | ||||||||
Janowo | 9.15 | ||||||||
Wałdowo Kr. | 9.20 | ||||||||
Bolumin | 9.25 | ||||||||
Otowice | 11.10 | IIa SP | |||||||
Gzin | 11.15 | ||||||||
Czemlewo | 11.20 | ||||||||
Janowo | 11.25 | ||||||||
Wałdowo Kr. | 11.30 | ||||||||
Bolumin | 11.35 | ||||||||
Dąbrowy Ch. do Z.S. Ostromecko | 10.45 | 1a, III, Va, Vb SP | |||||||
Odwozy | |||||||||
Odwozy z Dąbrowy Ch. | |||||||||
do Janowa, Czemlewa | 12.45 | Otowic i Gzina | 12.45 | Bolumina i Wałdowa Kr. | 12.45 | ||||
do Janowa, Czemlewa | 13.40 | Otowic i Gzina | 13.40 | Bolumina i Wałdowa Kr. | 13.40 | ||||
do Janowa, Czemlewa | 14.35 | Otowic i Gzina | 14.35 | Bolumina i Wałdowa Kr. | 14.35 | ||||
Wszyscy | 15.30 | ||||||||
Ostromecko | 17.10 | ||||||||
CZWARTEK | |||||||||
Wyjazd z | Czemlewo-Janowo | godz. | kto | Gzin-Otowice | godz. | kto | Bolumin-Wałdowo Kr. | godz. | kto |
Czemlewa | 7.10 | III Gim., VI-VIII SP | Gzina | 7.10 | wszyscy | Boluminka | 7.10 | III Gim., VI-VIII SP | |
Janowa | 7.15 | Otowic | 7.15 | Wałdowa Kr. | 7.15 | ||||
Czemlewa | 7.30 | "0" i I-V SP | Dąbrowy Ch. do Z.Sz. Ostromecko | 7.20 | Boluminka | 7.30 | "0" i I-V SP | ||
Janowa | 7.35 | Wałdowa Kr. | 7.35 | ||||||
Otowice | 8.00 | VIa, IVb, Vic, VIIIb SP | |||||||
Gzin | 8.05 | ||||||||
Czemlewo | 8.10 | ||||||||
Janowo | 8.15 | ||||||||
Wałdowo Kr. | 8.20 | ||||||||
Bolumin | 8.25 | ||||||||
Otowice | 10.00 | Ia, Iib SP | |||||||
Gzin | 10.05 | ||||||||
Czemlewo | 10.10 | ||||||||
Janowo | 10.15 | ||||||||
Wałdowo Kr. | 10.20 | ||||||||
Bolumin | 10.25 | ||||||||
Dąbrowy Ch. do Z.S. Ostromecko | 10.45 | 1a, III, IVa, IVb SP | |||||||
Odwozy | |||||||||
Odwozy z Dąbrowy Ch. | |||||||||
do Janowa, Czemlewa | 12.45 | Otowic i Gzina | 12.45 | Bolumina i Wałdowa Kr. | 12.45 | ||||
do Janowa, Czemlewa | 13.40 | Otowic i Gzina | 13.40 | Bolumina i Wałdowa Kr. | 13.40 | ||||
do Janowa, Czemlewa | 14.35 | Otowic i Gzina | 14.35 | Bolumina i Wałdowa Kr. | 14.35 | ||||
Wszyscy | 15.30 | ||||||||
Ostromecko | 17.10 | ||||||||
PIĄTEK | |||||||||
Wyjazd z | Czemlewo-Janowo | godz. | kto | Gzin-Otowice | godz. | kto | Bolumin-Wałdowo Kr. | godz. | kto |
Czemlewa | 7.10 | III Gim., VI-VIII SP | Gzina | 7.10 | wszyscy | Boluminka | 7.10 | III Gim., VI-VIII SP | |
Janowa | 7.15 | Otowic | 7.15 | Wałdowa Kr. | 7.15 | ||||
Czemlewa | 7.30 | "0" i I-V SP | Dąbrowy Ch. do Z.Sz. Ostromecko | 7.20 | Boluminka | 7.30 | "0" i I-V SP | ||
Janowa | 7.35 | Wałdowa Kr. | 7.35 | ||||||
Otowice | 8.00 | IVb, IVc, Vb Sp | |||||||
Gzin | 8.05 | ||||||||
Czemlewo | 8.10 | ||||||||
Janowo | 8.15 | ||||||||
Wałdowo Kr. | 8.20 | ||||||||
Bolumin | 8.25 | ||||||||
Otowice | 10.00 | IIa SP | |||||||
Gzin | 10.05 | ||||||||
Czemlewo | 10.10 | ||||||||
Janowo | 10.15 | ||||||||
Wałdowo Kr. | 10.20 | ||||||||
Bolumin | 10.25 | ||||||||
Dąbrowy Ch. do Z.S. Ostromecko | 10.45 | 1a, III SP | |||||||
Odwozy | |||||||||
Odwozy z Dąbrowy Ch. | całe kółko | 11.50 | Ia, Ib, IIb, IIIa SP | ||||||
do Janowa, Czemlewa | 12.45 | Otowic i Gzina | 12.45 | Bolumina i Wałdowa Kr. | 12.45 | ||||
do Janowa, Czemlewa | 13.40 | Otowic i Gzina | 13.40 | Bolumina i Wałdowa Kr. | 13.40 | ||||
do Janowa, Czemlewa | 14.35 | Otowic i Gzina | 14.35 | Bolumina i Wałdowa Kr. | 14.35 | ||||
Wszyscy | 15.30 | ||||||||
Ostromecko | 17.10 | ||||||||