Przywozy
:Oznaczenie kursu
S
1,2,3,4
5
Nr
Przystanek
na 8:00
na 8:55
na 10:45
1.
Dąbrowa Chełmińska 3, Zespół Szkół w Dąbrowie Chełmińskiej
07:15
08:00
09:50
2.
Dąbrowa Chełmińska 1
07:17
08:02
09:52
3.
Otowice 1
07:18
08:03
09:53
4.
Otowice 2
07:19
08:05
09:55
5.
Gzin 6 (GZIN I nr W15)
07:21
08:06
09:56
6.
Gzin przejazd kolejowy
07:22
08:07
09:57
7.
Gzin 5
07:23
08:08
09:58
8.
Gzin 4
07:24
08:09
09:59
9.
Gzin 7
07:25
08:10
10:00
10.
Gzin 3
07:28
08:12
10:02
11.
Gzin 1
07:30
08:14
10:04
12.
Czemlewo 1
07:32
08:15
10:05
13.
Czemlewo 2
07:34
08:16
10:06
14.
Czemlewo 3
07:36
08:17
10:07
15.
Czemlewo 4
07:38
08:18
10:08
16.
Czemlewo 5
07:40
08:19
10:09
17.
Janowo 1
07:43
08:20
10:10
18.
Janowo 2
07:44
08:21
10:11
19.
07:50
I
20.
Dąbrowa Chełmińska 2
08:23
10:13
21.
Wałdowo Królewskie 3 (WAŁDOWO KRÓLEWSKIE nr P01/P02)
07:16
08:25
10:15
22.
Wałdowo Królewskie 2
08:26
10:16
23.
Dolne Wałdowo
07:12
10:18
24.
Wałdowo Królewskie 1
07:08
08:27
10:22
10:17
25.
Bolumin 3
07:07
08:28
10:23
26.
Bolumin 2
07:06
08:30
10:24
10:20
27.
Bolumin 1
07:05
08:33
10:26
28.
Boluminek 1 (BOLUMINEK UL. DĄBROWSKA/ UL. KOŚCIELNA
/ UL. AKACJOWA nr P01/P02
07:03
08:35
10:28
10:25
29.
07:00
08:38
10:30
Rozkład jazdy ważny od: 13.03.2024 r.
Oznaczenia:
S-kursuje w dni nauki szkolnej
1- kursuje w poniedziałki
2- kursuje we wtorki
3- kursuje w środy
4- kursuje w czwartki
5- kursuje w piątki
Uwaga !!! Godziny przyjazdu autobusu na poszczególne przystanki
mogą ulec zmianie,ze względu na różną ilość wsiadających uczniów.
Uwaga !!! Godziny przyjazdu autobusu na poszczególne przystanki mogą ulec zmianie, ze względu na różną ilość wsiadających uczniów.