Dokumenty

Celem działalności naszej  świetlicy jest przede wszystkim zapewnienie opieki uczniom przed zajęciami lekcyjnymi i po nich w bezpiecznym i miłym otoczeniu, stworzenie warunków do wypoczynku i odrobienia prac domowych. Staramy się, aby czas spędzony w świetlicy szkolnej także rozwijaniu zainteresowań dzieci oraz nadrabianiu zaległości w nauce. Szczególną uwagę na zajęciach świetlicowych zwracamy na kształtowanie umiejętności współżycia w grupie rówieśniczej.

Wychowawcy

GODZINY OTWARCIA:

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

INFORMACJE O PRACY ŚWIETLICY

Świetlica jest placówką opiekuńczo-wychowawczą, stwarzającą możliwości i warunki rozwoju zainteresowań dzieci.

W świetlicy organizowane są zajęcia tematyczne, pomoc w odrabianiu lekcji, zajęcia sportowo-rekreacyjne, zabawy swobodne, konkursy i uroczystości okolicznościowe.

W świetlicy szkolnej dzieci mają zapewnioną opiekę w godzinach: od 6.30 do 17.00.

Świetlica zapewnia opiekę wszystkim zapisanym uczniom.

Zapisów należy dokonywać we wrześniu  wypełniając kartę zgłoszenia ucznia. Dzieci do świetlicy można przeprowadzić o dowolnej godzinie.

Dziecko ze świetlicy mogą odebrać rodzice/opiekunowie lub inne pisemnie upoważnione osoby pełnoletnie.

Funkcja opiekuńczo-wychowawcza świetlicy jest realizowana w oparciu o program wychowawczy szkoły z uwzględnieniem zajęć tematycznych wynikających z rocznego planu pracy świetlicy.

karta_zapisu_do_swietlicy_szkolnej_.docx

REGULAMIN_PRACY____WIETLICY_SZKOLNEJ.docx