Przyjaciel szkoły

Laureaci - 2008

PAN ADAM WOŁOCH I FIRMA „ADAMEX”

Za wspieranie i uatrakcyjnianie imprez szkolnych dla naszych uczniów: przejażdżki bryczką, pokazy ujeżdżenia koni i popisy kaskaderskie, a także dofinansowywanie kosztów i umilanie  pobytu uczniom w Gospodarstwie Agroturystycznym, podczas wycieczek klasowych  i półkolonii.

PAŃSTWO STEFANIA I KRZYSZTOF FINC

Zawsze chętnie wychodzą naprzeciw wszelkim inicjatywom szkoły. Wypieki z ich piekarni umiliły nam niejedną imprezę szkolną, obozy, wycieczki, pikniki, konkursy.  Zawsze możemy liczyć na słodki poczęstunek podczas konkursów,  pikników  i zawodów sportowych.

PANI JOANNA PIETRAKOWSKA

Od wielu lat wspierała inicjatywy klasy i  szkoły. Pomagała w organizacji imprez i wycieczek. Skutecznie pozyskiwała sponsorów, którzy dofinansowywali wyjazdy dla naszych uczniów.

PANI  ARETA REWIŃSKA

Jest otwarta na potrzeby szkoły. W sposób szczególny interesowała się życiem klasy. Aktywnie współpracowała z wychowawcą. Pomagała w organizowaniu uroczystości klasowych. Często sama wychodziła z inicjatywą organizacji imprezy dla uczniów, włączała się w jej przygotowanie, poświęcała swój czas na załatwianie niezbędnych formalności. Pomagała podczas wycieczek klasowych, sprawując opiekę nad dziećmi.