Przyjaciel szkoły

Laureaci  - 2011r

PANI BARBARA WILMANOWICZ

Jest inżynierem nadzoru w Nadleśnictwie Toruń. Od wielu lat współpracuje z naszą szkołą w realizacji programu Edukacja Leśna Społeczeństwa. Wspiera inicjatywy nauczycieli. Z dużym zaangażowaniem i w niezwykle ciekawy sposób prowadzi zajęcia przyrodnicze dla uczniów. Szczególnie wdzięczni jesteśmy za pomoc w realizacji Szkoleniowych Rad Pedagogicznych o tematyce leśnej.

PAN KRZYSZTOF MACIOROWSKI

Jest  nauczycielem wychowania fizycznego,  trenerem piłki ręcznej. Z dużym zaangażowaniem wspiera działalność sportową w naszej szkole. Chętnie dzieli się swoją wiedzą trenerską z naszymi nauczycielami wychowania fizycznego. Bezpłatnie doskonali umiejętności uczniów klas IV- VI   w piłce ręcznej.

PAN MARCIN SMYKOWSKI

Jest kierownikiem Gminnego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Chełmińskiej. Zawsze możemy na niego liczyć. Stoi na stanowisku zawsze, gdy jest potrzebny. Z zaangażowaniem niesienie pomoc medyczną podczas działań sportowych, wspiera potrzebujących swoją fachową pomocą. Przy nim czujemy się bezpiecznie.