Przyjaciel szkoły

Laureaci - 2012 r

Pani Magdalena Michułka - Kuraś i Grupa Ratownictwa PCK

Bezinteresownie, ale z ogromnym zaangażowaniem wspierają naszą szkołę  w realizacji zadań w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.Najpierw sama, a potem we współpracy ze swoją grupą - przeprowadziła wiele ciekawych zajęć. Dzięki nim PIERWSZA POMOC stała się dla  nas możliwa do udzielenia. Złamania, omdlenia, zranienia, krwotoki nie są nam już groźne.  Wyrażamy głębokie uznanie dla  profesjonalizmu, wytrwałości i umiejętności współpracy.

Pani Beata Niedziela

Pełni funkcję Gospodarza wsi Czemlewo. Jest człowiekiem o złotym sercu, niezwykle aktywnym i tą aktywnością zaraża ludzi, z którymi współpracuje. Dzięki niej niepełnosprawna młodzież z terenu naszej szkoły może ciekawie i radośnie spędzać swoje największe święto, czyli Dzień Dziecka. Nigdy nie zapomina o tych najbardziej odsuniętych, zawsze chętnie służy pomocą logistyczną i wsparciem w każdej potrzebie. Na co dzień współpracuje z Zespołem Terapeutycznym na rzecz niepełnosprawnych uczniów z Zespołu Szkół w Dąbrowie Chełmińskiej.

Pani Ewa Ziółkowska, Pani Elżbieta Krempa

To rodzice przyjaźni szkole, aktywnie współpracujący z wychowawcami klas oraz z opiekunem Szkolnego Koła Krajoznawczo – Turystycznego, zaangażowani w uprzyjemnianiu czasu wolnego uczniom naszej szkoły, wielokrotnie organizując dla nich pikniki z ogniskiem i pysznym poczęstunkiem.