Przyjaciel szkoły

Laureaci  - 2010r

KSIĄDZ  TADEUSZ MYSZK

Za szczególną współpracę ze szkołą. Duchowe wspieranie wszystkich inicjatyw szkolnych. Długoletnie organizowanie  akcji letnich i aktywnego wypoczynku nad morzem dla naszych uczniów.

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W DĄBROWIE CHEŁMIŃSKIEJ

Zawsze chętnie wychodzą naprzeciw wszelkim inicjatywom szkoły. Zauważają problemy, wyciągając pomocną dłoń wszędzie tam, gdzie potrzeba. Możemy liczyć na ich pomoc podczas organizowania  różnych imprez,  pikników,  zawodów i konkursów dla naszych uczniów.

PAN TOMASZ CZARNECKI

Jest inżynierem nadzoru w Nadleśnictwie Toruń. Od wielu lat współpracuje ze szkołą, wspierając inicjatywy nauczycieli . Prowadzi zajęcia przyrodnicze dla uczniów i nauczycieli, w niezwykły sposób odkrywając przed słuchaczami tajemnice lasu. Pomaga w organizacji wycieczek dla uczniów i szkoleniowych rad pedagogicznych. Często sam wychodził z inicjatywą organizacji  tych zajęć, włączał się w ich przygotowanie, poświęcał swój czas na załatwianie niezbędnych formalności i pozyskanie sponsorów.